Национални дан књиге

Библиотека „Вук Караџић“ Ковин културним програмима обележава 28. фебруар - Национални дан књиге.

Промоција књиге о Ђорђу Балашевићу овог петка у библиотеци

Новинар и критичар Иван Ивачковић представиће књигу „Панонски адмирал“ у петак 1. марта у 19 часова у Библиотеци „Вук Караџић“ Ковин.

Библиотека „Вук Караџић“ и ЈОУ „Феткин“ Кавадарци склопили споразум о заједничкој сарадњи

Директорка Библиотеке „Вук Караџић“ Ковин Ивана Јованов и директор ЈОУ Библиотеке „Феткин“ Кавадарци Петар Гурев, потписали су споразум о пословно-техничкој сарадњи 13. фебруара у Македонији.

Међународни дан матерњег језика у библиотеци

Светски дан матерњег језика који се традиционално прославља 21.фебруара обележен је тематском изложбом, радионицама и литерарним конкурсом у Библиотеци „Вук Караџић“ Ковин.

Литерарни конкурс  2024.

Библиотека „Вук Караџић“ Ковин, уочи Међународног дана матерњег језика, расписала је литерарни конкурс за ученике основних школа са територије ковинске општине.