НЕДЕЉНИ ПРОГРАМ У БИБЛИОТЕЦИ „ВУК КАРАЏИЋ“ КОВИН

У сусрет Светском дану матерњег језика и Националном дану књиге, Библиотека „Вук Караџић“ Ковин организује недељни књижевни програм:

• У уторак 21. фебруара са почетком од 17.30ч биће обележен Светски дан матерњег језика. Проф.српског језика и књижевности Марија Михајлов и ученици ОШ „Ђура Јакшић“ Ковин одржаће трибину о српском језику.
  • У среду 23. фебруара у 19 часова Дарко Јешић одржаће промоцију књиге „Виа Долороса“.
  • У петак 24. фебруара у 18 часова Горан Петровић представиће своје романе „Папир“ и „Иконостос“. О делу говориће и Александар Јерков, универзитетски професор, теоретичар и историчар књижевности. Исте вечери биће уприличена и свечана додела награда најбољим читаоцима у 2022.години.

Сви програми биће реализовани у преуређеном таванском простору у Библиотеци „Вук Караџић“ Ковин.

nedprog