Одржан акредитован семинар „Иновативност у библиотекама – од Storytelling-a до Storydoing-a – дигитални маркетинг“

Библиотекари из Јужнобанатског округа окупили су се јуче у Библиотеци „Вук Караџић“ Ковин како би присуствовали семинару „Иновативност у библиотекама – од Storytelling-a до Storydoing-a – дигитални маркетинг“.  Програм је организован у оквиру сталног стручног усавршавања библиотечко-информационих стручњака, а учествовало је 18 библиотекара. Аутор програма била је Беба Станковић, дипл.библиотекар саветник за међународну сарадњу у Народној библиотеци Србије. На семинару је било речи о наративу, сторителингу, маркетингу, културној дипломатији. Представљени су примери добре праксе, пре свега у сегменту креирања одржаних и садржајних постера за промовисање библиотечких услуга. Библиотекари су добили корисне савете како да поспеше свој рад са корисницима, осмисле нове пројекте и тако промовишу своју установу.